Croatia RolePlay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Croatia RolePlay

Hrvatski RolePlay forum. Svi su dobrodošli.
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 S v a l b a rd

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Autor/icaPoruka
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 7 I_icon_minitimesri kol 12, 2009 6:21 pm

-''NIštas posebno.Rain je otišla.Brzo će se vratiti nadajmo se.'' - rekla je Marina.
-''Slušaj.Ja i braća želimo jače vježbati i pomoći tebi i Amy izvući svoje darove.Bit će užasno teško.MI nikada nebismo uspjeli da nije bilo tate.Ipak,oni samo ni nama još ne izlaze na vidjelo.Vidjeli smo ih smao dvaput.Želiš li s nama vjžbati i pokušati izvući svoj dar?'' - upitala je Marina
[Vrh] Go down
wampirchek

wampirchek


Broj postova : 56
Join date : 16.07.2009

S v a l b a rd - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 7 I_icon_minitimesub kol 22, 2009 3:56 pm

Kawaii je prezirno frknula nosom i nakesila se u stranu, kao da joj je smiješno što Marina govori.
"Stvarno ne razumiješ?" upitala ju je, još uvijek nasmiješena - pošto poto je htjela ukazati na to da nije obična klinka, curica koja se igra vodom i pokušava biti nešto više. "Misliš da ja nisam svjesna svog dara? Što misliš - da nam se onaj dan kada si bila bila gotovo maskrirana pojavio anđeo izvjestitelj i ukazao nam na to? Ili jednostavno nitko nema toliki smisao za humor i reći kako sam ja, obična mala Kawaii jednom učinila nešto i spasila nečiji život?"
[Vrh] Go down
Little_fairy

Little_fairy


Broj postova : 233
Join date : 11.07.2009
Age : 28

S v a l b a rd - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 7 I_icon_minitimened kol 23, 2009 10:34 pm

Marina se nasmijala.
-''Ma nisam mislila na to.Postoji još nešto.Valjda se o tome uopće nebi smjelo pričati lai svejedno.Postoji nešto.Duboko u tebi.Ne znamo mu ime pa ga zovemo dar.KAda dovedeš svoje moći do čistog savršenstva svoj dar možeš upoznati i pokušati kontrolirati njime.On se pojavljuje samo onda kada si u smrtnoj opasnosti.Nebi smjeli prije nego što smo savršeno taj dar uopće dirati.ALi nema vremena.Treba riskkirti.Znam da nisi niđšta shvatila ali objasnit ću ti sve.Naravno ako si s nama.'' - reklaj e Marina
[Vrh] Go down
iiiNightmare

iiiNightmare


Broj postova : 215
Join date : 09.07.2009

S v a l b a rd - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 7 I_icon_minitimepet kol 28, 2009 1:38 pm

evo me XD
*******
Rain je u međuvremenu uvjezbala svoje moci jos vise.
" Dakle spremna sam se suociti s neprilikama,sad kad znam kontrolirati sve oblike elektriciteta"~pomislila je Rain
Rain je usla u akademiju te je bezciljno setala hodnicima.
" nekako je premirno"~pomislila je
[Vrh] Go down
Sponsored content





S v a l b a rd - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: S v a l b a rd   S v a l b a rd - Page 7 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
S v a l b a rd
[Vrh] 
Stranica 7 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Croatia RolePlay :: RolePlay :: Anime RP-
Forum(o)Bir: